Sklep

W naszym sklepie firmowym znajdziesz tradycyjne i wyszukane mięsa oraz wędliny zrobione dla prawdziwych smakoszy smaku. Szeroki wybór mięsa pochodzenia polskiego oraz importowanego – kulinarnego zaspokoi nawet wybrednych klientów.

W sklepie dostępne są świeże mięsa, pochodzące z rozbioru na miejscu, przez co klienci mogą być pewni o jakości i świeżości kupowanych u nas produktów. Jako dystrybutor  najwyższej jakości, wołowiny, cielęciny, jagnięciny, baraniny, dziczyzny, gęsi, kaczki oraz dzikiego ptactwa, każdy klient  może poznać walory smakowe tych mięs, a nasz zespół doradzi w wyborze i przyrządzeniu potrawy.
Image

Wędliny

W sklepie firmowy ZYGA znajdziesz asortyment wędliny z wieprzowiny, drobiu, cielęciny, wołowiny, jagnięciny, dziczyzny, królika i koniny. Nasze wyszukane, naturalne wędliny pochodzą z regionalnych małych zakładów masarskich z Polski oraz z różnych zakątków Europy, gdzie kultywuje się ideę naturalnego smaku.

Naszą filozofią jest odkrywanie nowych smaków wędlin dzieląc się z naszymi klientami wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu od początku powstania sklepu firmowego udało się nam zdobyć zaufanie szerokiej grupy klientów z kraju i zagranicy. Jeśli nie wiesz, jak przygotować dany rodzaj mięsa, to nasz personel na pewno ci w tym pomoże i doradzi.

Image