Od czasu naszego powstania na początku 1980 roku, cieszymy się zaufaniem naszych klientów i partnerów handlowych.  Naszą reputację firmy budujemy  w oparciu o obiektywną opinię naszych klientów, którzy zaufali nam jako sprawdzonego dystrybutora mięsa polskiego i zagranicznego.

Firma opiera swoją działalność na imporcie i eksporcie, przechowywaniu oraz dystrybucji szerokiej gamy produktów mięsnych.  Drugim przedmiotem działania firmy jest dystrybucja  wędlin wysokogatunkowych, oraz dystrybucja na rynek krajowy i zagraniczny mięsa wieprzowego, wołowego, cielęciny, dziczyzny, jagnięciny, baraniny i drobiu.

Współpracujemy z zakładami i spółkami produkcyjnymi branży mięsnej z kraju i z zagranicy. Kilkunastoletnie doświadczenie w imporcie i hurtowej dystrybucji, pozwala nam oferować wysoką jakość produktów i realizować terminowo dostawy. Sprzedaż wybranych produktów odbywa się zarówno na terenie Polski i Europy.

Naszą misją i wyzwaniem jest spełnienie oczekiwań naszych klientów oczekujących wykwintnego smaku mięsa i tradycyjnych wędlin produkowanych z pasją i tradycją.
Image